Sveiki užsukę į Novatex tinklapį!
  • English
  • Lietuviškai

Pagrindinės ypatybės

  • Sprostamųjų ir narkotinių medžiagų aptikimas vienu metu
  • Daugiau nei 40 aptinkamų medžiagų per 8 sekundes
  • Didelis, spalvotas, lietimui jautrus ekranas
  • Vidinis duomenų saugojimas
  • Sertifikuotas ECAC pagal ETD (Sprogmenų Pėdsakų Aptikimo) standartą keleiviams ir kroviniams

Papildomai

  • Transportavimo lagaminas

IONSCAN 500DT užpildo didėjančią būtinumo turėti prietaiso, aptinkančio platų medžiagų spektrą, nišą. Prietaisas pritaikomas tiek prie pasikeitusių poreikių, tiek prie grėsmių. Integruoti du IMS detektoriai viename įrenginyje, įgalina prietaisą IONSCAN 500DT aptikti ir identifikuoti sprogstamąsias ir narkotines medžiagas vienos analizės metu ir tuo pačiu leidžia jums aptikti platesnį medžiagų spektrą nei iki šiol.
IMS detektoriai šiame prietaise yra tokie patys kaip ir IONSCAN 400B įrenginyje, kurių yra naudojama jau virš 6000 vnt aviacijos saugume, karinėse struktūrose ar kitose teisėsaugos institucijose.
Ši dvigubo aptikimo sistema yra ideali saugumo užtikrinimui. Aviacijos saugumo personalui ar kariškiams naudinga aptikti kuo platesnį medžiagų spektrą. Muitinės, pakrančių ir sienos apsaugos tarnybos, kurioms būtina aptikti tiek sprogstamąsias tiek narkotines medžiagas viename mėginyje, nuo šiol galės naudoti tik vieną prietaisą.
IONSCAN 500DT turi didelį 10,4” spalvotą, aktyvų TFT displėjų, leidžiantį operatyviai valdyti prietaisą ir stebėti rezultatus. Taip pat jame įtaisytas 4” spausdintuvas ir 40GB vidinis duomenų kaupiklis. Prietaiso speciali programinė įranga pilnai suderinama su asmeniniu kompiuteriu, galimas sujungimas per tinklą. USB sąsaja suteikia galimybę perkelti duomenis išsamesniam jų tyrimui.

Sąvybės
Technologija Dviguba jonų judrumo spektrometrijos (IMS) technologija.
Darbo režimai Narkotinės ir Sprogstamosios medžiagos vienu metu, tik Sprogstamosios, tik Narkotinės
Aptinkami sprogmenys RDX, PETN, NG, TNT, HMX, TATP ir kiti.
Aptinkami narkotikai Kokainas, Heroinas, Amfetaminas, Metamfetaminas, MDA, THC ir kiti
Jautrumas Sprogstamosios medžiagos: pikogramų lygmenyje

Narkotinės medžiagos: sub-nanogramų lygmenyje

Analizės laikas 5-8 sekundės