Sveiki užsukę į Novatex tinklapį!
  • English
  • Lietuviškai

Produkcija saugai

Techninės apsaugos priemonės užima vis didesnę vietą šiuolaikiniame gyvenime. Terorizmo pavojus kritinės infrastruktūros objektuose, kontrabanda pasienyje ir kitos grėsmės, tai, su kuo kiekvieną dieną tiesiogiai ar netiesiogiai susiduria teisėsaugos pareigūnai ar asmenys atsakingi už saugumą.

Įvairūs Rentgeno aparatai, pradedant nešiojamais, skirtais išminuotojams, tęsiant bagažo patikros, naudojamiems ten, kur labai svarbi prasinešamų daiktų kontrolė (oro uostai, kritinės infrastruktūros objektai) ir baigiant itin dideliais rentgeno aparatais skirtais neinvaziniu būdu patikrinti automobilį, vilkiką su kroviniu ar visą traukinį. Žinoma be keleivių.

Metalo ieškikliai. Rankiniai ar arkiniai skirti tikrinti asmenis įeinančius į kontroliuojamą zoną.

Pavojingų medžiagų (narkotinių, sprogstamųjų ar cheminių) detektoriai.

Pagalbinės sunkiai prieinamų vietų apžiūros priemonės: fibroskopai, videoskopai.

UAB MTS "Novatex" praktiškai nuo pat įsikūrimo pradžios siekė atstovauti tik geriausius įvairių techninių apsaugos priemonių gamintojus ir savo sunkiu darbu įrodė kad net ir būdami visai maži, gali jaustis lygiais su pačiais didžiausiais.

Smiths Detection, CEIA, Optim Incorporated, NUVIA Instruments, ir daugelis kitų gali drąsiai pasakyt: Novatex - jų patikimas partneris.