Sveiki užsukę į Novatex tinklapį!
  • English
  • Lietuviškai

Pagrindinės ypatybės

  • Didelis pralaidumas iki 195 transporto priemonių /val priklausomai nuo sistemos versijos
  • Įsiskverbimas į plieną iki 300 mm priklausomai nuo sistemos versijos
  • Technologija viZual organinių/neorganinių medžiagų diskriminacijai su HCVP6030 viZual versija.

Papildomai

  • Automatinis radioaktyvių medžiagų aptikimas (ARD)
  • 4MeV arba 6MeV
  • Numerių atpažinimo f-ja (OCR)

HCVP serijos sistemos yra siūlomos su greitintuvais nuo 4MeV iki 6 MeV atitinkamai su įsiskverbimu į plieną nuo 230mm iki 300mm, užtikrinant sistemos našumą iki 195 transporto priemonių per valandą skanuojant 7km/h greičiu. Ši naujoviška skanavimo procedūra užtikrins nuolatinį traensporto priemonių srautą patikros vietoje.
Aukšta vaizdų kokybė, dar žinoma kaip viZual technologija (papildomai) suteikia galimybę operatoriams analizuoti itin detalius radiografinius tikrinamų konteinerių, transporto priemonių ar jų krovinių vaizdus su organinių bei neorganinių medžiagų atskyrimu ir spalvine gama paremtą pagal medžiagų atominius numerius. viZual užtikrina kokybiška rezultatą vienu skanavimu.
Kompaktiškas modulinis HCVP dizainas leidžia sistemą transportuoti į kitą vietą ir pritaikyti ją prie konkrečių kliento poreikių. HCVP yra nepriklausoma sistema reikalaujanti tik minimalių infrastruktūrinių sprendimų. Sistema lengva valdoma ir užima nedaug vietos, tačiau tuo pačiu atitinkanti reikliausiems tarptautiniams saugumo patikros reikalavimams.
Automatinė HCVP sistemos skanavimo procedūra užtikrina kokybišką skanavimą "pravažiamo" režimu. Skanavimo procedūra automatiškai paleidžiama kuomet jutikliais yra aptinkama vilkiko vairuotojo kabinos pabaiga. Vairuotojas ir vairuotojo kabina yra neskanuojami. Su automatine radioaktyviųjų medžiagų aptikimo sistema (ADR), HCVP vieno skanavimo metu pateikia ne tik rentgenografinį vaizdą, tačiau gali aptikti ir vežamas radioaktyviąsias medžiagas (gama ir/arba neutronai).

Sąvybės
Minimali darbuotojų komanda 1 eismo registratorius, 1 sistemos opratorius, 8 vaizdo operatoriai
Svoris 12 000 kg.
Skanavimo greitis 7 km/h
Darbinė temperatūra -20°C iki +40°C