Sveiki užsukę į Novatex tinklapį!
  • English
  • Lietuviškai

KONTRABANDOS PAIEŠKA

Kontrabandos detektorius RadReflex2

Transporto priemonių tikrinimas nelegaliai įvežamoms prekėms, ginklams, beinarkotinėms ar sprogioms medžiagoms aptikti – svarbi specialių tarnybų užduotis. Kontrabandos detektorius RadReflex2 greitai ir efektyviai tikrina tuštumas. Tikrinamas plotas skanuojamas naudojant radioaktyvų bandomąjį šaltinį esantį prietaiso korpuse. Radioaktyvus spinduliai atspindėti nuo įtariamo daikto neša naudingą informaciją, kuri yra tikrinama su esančiais etaloniniais duomenimis. Žymus nukrypimas nuo rodomų arba etaloninių reikšmių aiškiai parodo, kad tuštumoje kažko esama.
Prietaiso privalumai: RadReflex2 rankena yra žymus prietaiso privalumas, kadangi jos pagalba galima lengviau naudotis pačiu prietaisu. Viena ranka laikote rankeną ir su tos pačios rankos pirštu galite nuspausti gaiduką, ir jei reikia - nykščiu spausti kitus mygtukus. Tačiau svarbiausias rankenos privalumas yra tas, kad jums neteks laikyti prietaiso korpuso savo rankose. RadReflex buvo sukurtas glaudžiai dirbant su Vokietijos muitine ir vienas jų reikalavimų buvo įrenginys su rankena. RadReflex turi pakankamai didelį integruotą displėjų, todėl ir simboliai jame yra ryškūs, dideli ir aiškiai matomi. RadReflex turi vidinę matavimo objektų (etaloninių reikšmių) biblioteką. Jūs nesunkiai galite įvesti į šią biblioteką naujus objektus. Kiekvienam tokiam objektui jūs galite nustatyti reikšmių ribas, tad jei matavimo metu jūs viršysite nustatytą ribą - iš karto tai pamatysite. Tokiu būdu, remiantis savo darbo patirtimi, jūs galėsite pritaikyti biblioteką savo reikmėms. Tai taip pat buvo vienas iš Vokietijos muitinės reikalavimų.
Plačiai naudojamas:
RadReflex2 kontrabandos detektorius yra plačiai naudojamas Vokietijos, Turkijos, Bulgarijos, Lenkijos, Prancūzijos, Švedijos, Lietuvos, Latvijos ir kitose muitinėse. Be to, šie įrenginiai taip pat naudojami Vokietijos federalinio tyrimų biuro padaliniuose (Bundeskriminalam), Jungtinių Tautų narkonusikaltimų programoje, sienos apsaugos tarnybų.
Papildomi priedai: išorinis LC displėjus; teleskopinis strypas 70 cm/200 cm (sudėtas/pilnai išskleistas); RS232 sąsaja; programinė įranga kompiuteriui pajungti.